Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega.
Kui soovite keelata küpsiste salvestamist teie seadmesse, kohandage palun oma brauseri turvaseadmeid.

Lisainfo
Invego

2. mai 2023

Invego investeerib üle 20 miljoni euro Lätis uue elurajooni arendusse

Invego teeb Lätis enam kui 20 miljoni euro suuruse investeeringu vaid ridaelamutest koosneva elurajooni Vide Adaži rajamisse. Pealinna Riia vahetus naabruses asuvas Adažis valmivad esimesed kodud juba eelolevaks talveks.

“Vide Adaži puhul oleme inspiratsiooni saanud Tallinna külje all juba kerkivast Uus-Järveküla elurajoonist, mis koosneb samuti ridaelamutest, aga ka Tiskreoja ja Luccaranna kogemusest on omajagu kasu olnud,” selgitas Invego juht Kristjan-Thor Vähi.

Vide Adaži asub Riia lähiümbruse ühes hinnatumas piirkonnas, ligikaudu pooletunnise autosõidu kaugusel looduslikult kaunite metsatukkade ja järvede keskel. Ridaelamukodud on erineva kõrgusega ehk valida saab nii läbi kahe korruse kui vaid ühel tasapinnal paiknevate kodude vahel. Iga boksi juurde kuulub ka avar terrass ja aiaala.

“Eesti suuremate kinnisvaraarendajate reputatsioon Läti turul on hea, eestlasi hinnatakse ja usaldatakse. Vide Adaži on meie jaoks esimene sellise mahuga iseseisev arendus Lätis, kuid viimased paar aastat oleme koos partneritega Riias edukalt arendanud ka kortermajade projekti Parka Kvartals,” rääkis Kristjan-Thor Vähi ettevõtte senisest tegevusest lõunanaabrite juures.

Tulevikku vaatav arhitektuur on üheaegselt ajatu ning trende loov.