Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega.
Kui soovite keelata küpsiste salvestamist teie seadmesse, kohandage palun oma brauseri turvaseadmeid.

Lisainfo
Invego
Uuri vabu pindu

Volta 1

Uus Volta 1 ärikvartal asub Kalamajas, pealinna ühes magusaimas paigas, jalutuskäigu kaugusel Noblessnerist, Balti jaama turust ja Telliskivi loomelinnakust. Volta 1 puhul on tegemist hoonetega, millel on tõeliselt omanäoline karakter ja mis võimaldavad ruumide kujundamisel olla väga kreatiivne. Volta 1 kinnistul asuv paekivihoone renoveeritakse moodsateks loft-tüüpi büroodeks ja unikaalseteks avarateks teeninduspindadeks vastavalt üürniku vajadustele.

Uuri vabu pindu
Uuri vabu pindu

Tiskre
ärimaja

Ärihoone Tiskres Rannamõisa tee ääres. Eesti tipparhitekt Martin Aunini poolt projekteeritud kvaliteetne ärihoone annab piirkonna inimestele võimaluse loobuda ummikutest ning rentida endale kontor kodu lähedale. Ärimaja põhirõhk on kvaliteetsel sisekliimal, mis on saavutatud uudse jahutus- ja küttelahendusega. Hoone on valmis.

Uuri vabu pindu
Uuri vabu pindu

Tööstuse
47a

Äripinnad Tööstuse tänava ääres endises Volta tehase hoones. Äripinnad asuvad hoone esimesel korrusel. Suured vitriinaknad paiknevad tänava poole. Sissepääs otse tänavalt.

Uuri vabu pindu
Uuri vabu pindu
Uuri vabu pindu

Vana - Kalamaja

Kalamaja tuiksoonel asuvad erinevates hoonetes ning suuruses äripinnad. Äripinnad asuvad aadressitel Vana – Kalamaja 6/8, Vana – Kalamaja 18, Vana – Kalamaja 29 ja Kopli 20.
Vana – Kalamaja äripindade hulgast leiab sobiva nii kaubandus-, teenindus-, toitlustus- kui büroopinda vajav ettevõtja.

Uuri vabu pindu
Uuri vabu pindu
Uuri vabu pindu

Tartu mnt
10

Valgusküllased büroopinnad Tallinna kesklinnas Tartu mnt 10/Pääsukese 2, 4. korrusel.
Ruumid on hiljuti remonditud.

Uuri vabu pindu
Uuri vabu pindu
Uuri vabu pindu

Koidu
101

Äripinnad Koidu ja Planeed tn nurgal, hoone esimesel korrusel. Suured vitriinaknad paiknevad tänava poole.

Uuri vabu pindu
Uuri vabu pindu
Uuri vabu pindu

Pikk
15

Unikaalne hoone Raekoja platsi vahetus läheduses. 1.korrusel vaatega Raekoja platsi poole asub suurepärane äripind, mis on sobilik nii kaupluseks kui kohviku pidamiseks.

Uuri vabu pindu
Uuri vabu pindu
Uuri vabu pindu

Staapli
10

Noblessneri sadamalinnakus olev ajalooline hoone on läbinud põhjaliku rekonstruktsiooni, säilitades ajaloolise väärtuse. Esinduslik paekivihoone on inspiratsiooniallikas ja kvaliteedimärk igale ettevõttele.
Hoones asuvad eri suuruses äripinnad.

Uuri vabu pindu
Uuri vabu pindu

Ahtri
12

Avar ja valgusküllane büroopind Tallinna südalinnas WTCT keskuses, Ahtri 12. Bürooruumid on läbi kahe korruse (4. ja 5. korrus), pindalaga 673,3 m², mida on võimalik jagada väiksemateks eraldi bürooruumideks. Ruumid on renoveeritud. Aknad avanevad maja mõlemale poole tagades valguskülluse.
Büroopinnale on sissepääs Ahtri 10 majast ning otse Ahtri 8 parkimismajast.
Unikaalne asukoht, hea ligipääs ja head parkimisvõimalused.

Müüdud

Lucca
ärimaja

Arendusprojekt Tiskres, Tallinna ja Tabasalu piiril Rannamõisa tee ääres. Olemas projekt stock-office tüüpi maja ehitamiseks. Kinnistu asub uue ringtee ääres hästi ligipääsetavas asukohas.

Jahu 4 ja
Suur-Patarei 13 büroohoone

Vanast paekivi ja uuest modernsest hoonest koosnev bürookompleks brutopinnaga 5000 m². Hooned on projekteerinud tunnustatud arhitekt Martin Aunin ja auhinnati aasta Betoonehitise nominendina.
Hooned on valmis ning seal asub rahvusvahelise IT ettevõtte Heathmont Grupi peakontor.

Müüdud

Ringtee
Tehnopark

Tööstuspark Tallinna ringtee ääres Rae vallas. Arendus on osa Rebasepõllu tööstuspargist, kus asub ka uus Maxima Eesti logistikakeskus. Tööstuspark asub logistiliselt väga heas asukohas, kust on ühendus kõikide suuremate teedega. 38 ha suurune ala koosneb 6 kinnistust.
Kõik kinnistud on müüdud.

Müüdud
1 / 1

Selgel visioonil ja läbimõeldud lahendustel ei ole ruumi keskpärasusele.