Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega.
Kui soovite keelata küpsiste salvestamist teie seadmesse, kohandage palun oma brauseri turvaseadmeid.

Lisainfo
Invego
2014
Pronksi 3
2015
Tiskre ärimaja
Laaneotsa villad
2016
Novamaja
Vana-Peetri
Pähkli kodu
2017
Ringtee Tehnopark
2018
Vabaduse Penthouse
Tiskreoja Elurajoon
2019
Jahu 4 ja Suur-Patarei 13
Tabasalu Kodu
Vilmsi 7
2020
Volta 1a ja 1B
Luccaranna
Parka Kvartals
Staapli 10
Uus-Järveküla
2021
2022
Lahepere Rannakodud
Vide Adazi
2023
2024
Invego projects timeline
Müügis

Keila Pargikodud on uus rohelusse peituv terviklik A-energiaklassi elukvartal Keila südames. Kaunis männipark koduakende all ja lasteaed, kool, toidupood ning kõik muu mõnusaks eluks vajalik kohe käe-jala juures. Ühe- kuni viietoalised suurte terrasside ja rõdudega korterid, tark parkimiskorraldus ja mahukad panipaigad, kõrghaljastusega mänguväljak ja hulgaliselt rohelust koos koduukse juurest mööda looklevate terviseradadega. Esimesed kodud valmivad 2025.aastal.

Müügis
Müügis

Invego arendab Lahepere kaldale unikaalsed kõrghaljastusega krundid.

Lahepere rannakodu kruntidele rajatakse juurdepääsuteed, kõnniteed ja tänavavalgustus. Kliendil on võimalik luua endale ideaalne kodu või paik kuhu põgeneda linnamelu eest nädalavahetustel. Pakri poolsaare idakallas on eriline. Seal ei puhu tugevad tuuled ja rannikul paiknevad ürglooduse alad.

Müügis
Müügis

Invego ja EfTEN United Property Fund rajavad Rae valda kokku 165 ridaelamu ja paarismajaga Uus-Järveküla elurajooni.

Ühtegi nii mastaapset ridaelamute arendust Tallinna piiril ei ole ja tõenäoliselt ka ei tule. Rae valda rajatav Uus-Järveküla on suurepärane koht lastega perede jaoks. Ühelt poolt on vahetus läheduses olemas väga head lasteaiad-koolid ja muu eluks vajalik ning samas ümberringi kena loodus, teisalt aga kesklinna lähedus, teedevõrk ja mugavad ühendused. Projekti esimene etapp valmib 2023. aasta kevadel.

Arhitektid: PIN Arhitektid

Müügis
Müügis

Luccaranna arenduse 10-hektariline mereäärne ala koosneb 30-st hoonest ja on planeeritud ühtse arhitektuurse tervikuna. Eesmärk on tagada privaatsus ja luksuslikkus eestlastele ajalooliselt loomuomase Kadrioru-tüüpi alana, millel on väikestest kortermajadest koosnevad kvartalid, kus autod on viidud kvartali äärde, tagades majade vahel roheluse ja autovaba elukeskkonna.

Kogu elamurajooni ühendab ainulaadne lineaarpark, mille keskmeks on laudtee. Hoonete paigutamisel ja ala planeerimisel oleme eriliselt tähelepanu pööranud privaatse ning avaliku ruumi eraldamisele. Kokku loome 11 kolmikvillat ja 16 väike-kortermaja. Esimesed kodud valmivad 2022. a sügisel.

Arhitektid: KUU Arhitektid / Ehitaja: Nordecon Betoon

Müügis
Müügis

Tiskreoja on suurarendus Haaberstist mõne minuti kaugusel Rannamõisa tee ääres. Rajatav Tiskreoja elurajoon loob uue tuleviku standardi. Tegemist on tipparhitektuuribüroo PIN poolt projekteeritud viimse detailini läbi mõeldud 10ha suuruse tervikuga, kuhu on ehitamisel korterelamud ja ridaelamud 500-le perele. Esimesed kodud valmisid 2020. aasta sügisel ja kogu elurajoon valmib 2023. aasta lõpuks.

Arhitektid: PIN Arhitektid / Ehitaja: Nordecon Betoon

Müügis
Müügis

Invego rajab mastaapse ridaelamute kvartali Lätti. Rajatav arendus asub Riia lähistel Adazi piirkonnas.

Vide arendust rajades on väga olulisel kohal ühtse terviku loomine. Arhitektuur on inspireeritud piirkonna loodusest. Uusarendust ümbritsevad lopsakas rohelus ja rahulikud maastikud, see asukoht pakub täiuslikku tasakaalu kaasaegse elu ja loodusliku ilu vahel. Projekti filosoofia tuumaks on tervislik elukeskkond.

Müügis
Müügis

Invego ja Reterra Estate rajavad Riia linna Daugava jõe kaldale uue läbimõeldud elamukvartali.
Parka Kvartals elamukvartaliga luuakse piirkonda mitu uut moodsat kortermaja. Uue arenduse lähedal on bussi- ja trammipeatus, mis võimaldab mugavalt liikuda ühistranspordiga. Samuti on elamukvartali läheduses mitmed koolid ja lasteaiad ning vaid 3 km kaugusel on tuntud Turiba eraülikool.

Arhitekt: SIA Tectum | Arenduspartner: Reterra Estate OÜ

Müügis
Projekteerimisel

Invego ja Reterra Estate rajavad Riiga Skanstese piirkonda uued kortermajad. Projekti läheduses paiknevad Riga Arena, koolid, kauplused ja park. Vaid 10-15 minutilise jalutuskäigu kaugusele jäävad mitmed Riia populaarsed restoranid, kohvikud ning linna kõige hipsterlikum Miera tänav oma erinevate pop-up poodide, ateljeede ning vaba aja veetmise võimalustega.

Arhitekt: SIA Tectum / Arenduspartner: Reterra Estate OÜ

Projekteerimisel
Projekteerimisel
Müüdud

Tabasalu Kodu kompleks toob üle pika aja uued kaasaegsed kodud otse Tabasalu südamesse. Kokku valmib Eesti tipparhitektuuribüroo PIN poolt projekteeritud ja detailideni viimistletud uues arenduses neli ridaelamut ja neli kortermaja saja stiilse koduga. Esimesed majad valmivad 2021. a suvel ja elurajoon tervikuna 2022. a suvel.

Arhitektid: PIN Arhitektid / Ehitaja: Nordecon Betoon

Müüdud
Müüdud

Unikaalsed penthousid Tallinnas, Vabaduse väljakul väärika ajalooga majas. Ruumikad terrassid ja lummavad vaated vanalinnale ja merele. Ainulaadne asukoht südalinna elu armastavale inimesele.

Sisearhitekt: Saha IN / Ehitaja: Restor

Müüdud
Müüdud

1913.aastast pärit muinsuskaitse all olev klassikaline väike kortermaja Kadrioru südames. Kolmekorruselise kivist sokliga puust elumaja taastamise käigus rajati sinna kaheksa ajaloolise hõnguga, kuid tänapäevastele standarditele vastavat hubast korterit. Korterid on erineva suurusega (47-130 m²). Paljudes korterites on taastatud vanad parkettpõrandad, vanad uksed ja töökorras uhked pottahjud.

Sisearhitekt: Aet Piel

Müüdud
Müüdud

Tipparhitektuuriga elurajooni arendus Ülemiste järve ääres Peetri külas. Kesklinnast lühikese autosõidu kaugusel 5 ha suurusel alal arendus koosneb ridaelamutest ja korterelamutest kodudega 132 perele. Elurajoon on valmis.

Arhitektid: Karli Luik / Ehitaja: Mitt & Perlebach 

Müüdud
Müüdud

Kahest hoonest koosneva kõrgetasemeline äripindadega kortermajade arendus Kalamajas, vanalinna piiril, vaadetega Toompeale. Erilise ja silmapaistva terviklahenduse autoriks on tunnustatud arhitekt Martin Aunin ning see on auhinnatud aasta arhitektuuri preemia nominendina. Korterelamud on valmis.

Arhitekt: Martin Aunin / Ehitaja: Nordecon  

Müüdud
Müüdud

Tabasalus keskuses ning looduskaunis asukohas asuv kolmest tunnustatud arhitektuuribüroo PIN poolt projekteeritud kõrgetasemelisest ridaelamust koosnev elurajoon. Kõik kodud on omaniku leidnud.

Arhitektid: PIN Arhitektid / Kauss Arhitektuur / Ehitaja: Eston Ehitus

Müüdud
Müüdud

Laaneotsa villade arenduse näol on tegemist Eesti ühe eksklusiivsema elurajooniga. Männimetsaga suurtest kinnistutest koosnev kvartal asuvad Pringi külas Viimsis. Elurajoon on valmis, müüa viimane kinnistu.

Müüdud
Müüdud
Müüdud

Elu- ja ärihoone Tallinna kesklinna südames Pronksi tänaval. 1938. aastal ehitatud hoone renoveeriti täielikult 2015. aasta lõpuks. Renoveerimise eesmärgiks oli vanale halvas seisukorras olnud majale anda läbi kvaliteetse arhitektuuri ning elukeskkonna koosluse uus hingamine. Maja siselahendustes on rõhutatud eestiaegseid väärtusi ja kestvaid läbimõeldud lahendusi.

Sisearhitekt: Aet Piel / Ehitaja: Mitt & Perlebach

Müüdud
Müüdud

Mereäärne Lucca Kodu elurajoon Tiskres. Tunnustatud arhitektide Martin Aunini ja Pia Tasa välja töötatud ala ja hoonete märksõnadeks on kaasaegsus, ajatus ja terviklikkus. Ühtse arhitektuurse ansamblina eramutest koosnev elurajoon on omaette arhitektuurne terviklik pärl.

Arhitektid: Martin Aunini ja Pia Tasa

Müüdud

Kvaliteet peitub detailides ja nende tähtust ei saa kunagi ülehinnata.