Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega.
Kui soovite keelata küpsiste salvestamist teie seadmesse, kohandage palun oma brauseri turvaseadmeid.

Lisainfo
Invego

21. aprill 2023

Lahepere äärsesse metsatukka kerkib uus elamurajoon

Invego alustas Kloogaranna vahetus läheduses eramurajooni Lahepere Rannakodud arendust ja müüki. Kokku investeerib ettevõte mereäärse metsa sisse kavandatud eramute rajooni arendusse esimeses etapis üle 4 miljoni euro.

Lahepere Rannakodusid arendava Invego juhi Kristjan-Thor Vähi sõnul on pandeemiajärgselt paljude inimeste elukorraldus oluliselt muutunud. «Kontoris käiakse harva ning samas hinnatakse üha rohkem privaatsust ja looduslähedust. Sellega koos on kasvanud ka huvi oma kodu rajamisse rohkem investeerida,» selgitas Vähi ning lisas, et Invego roll on rajada terviklik valmidus kokku 35 unikaalse kaasaegse kodu jaoks, mis on planeeritud laheäärse metsatuka sisse. «Arendaja poolt on valmisolek, mis lubab kiiresti tegutsejal juba selle aasta lõpus perega uues kodus jõululauda istuda,» kinnitas Invego juht.

Vähi sõnul ei ole vaid eramutele planeeritud elurajoone sellise mastaabi ja kvaliteediga sisuliselt viimased 15 aastat rajatud, kus arendaja ehitab välja kõnniteed, juurdepääsuteed, tänavavalgustuse, elektriliitumise ja muu vajaliku. «Tõuke andis Invego paari varasema kliendi tõsine huvi rajada kodu uude eramusse,» rääkis Vähi, kelle sõnul on leitud asukoht eriti hea kooslus ühelt poolt lähedusest ja kindlatest ühendustest Tallinnaga ning teisalt looduslikult kaunist elukeskkonnast. «Lahepere laht on Eesti kaunemaid lahtesid ja Pakri poolsaar on oma olemuselt suures osas üks looduspark,» kirjeldas Kristjan-Thor Vähi.

Lahepere Rannakodu krundid paiknevad saja meetri kaugusel merest kõrghaljastusega metsatukas. Krundid asuvad Tallinnast 45-minutilise autosõidu kaugusel ning teed ja trassid valmivad käesoleval aastal.

Tulevikku vaatav arhitektuur on üheaegselt ajatu ning trende loov.