Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega.
Kui soovite keelata küpsiste salvestamist teie seadmesse, kohandage palun oma brauseri turvaseadeid.

Loe lähemalt
Invego

24. september 2020

FOTOD: Tiskreoja elurajoonis avati ligi pool miljonit maksvad spordi- ja mänguväljakud

Tallinna külje all Tiskreoja elurajoonis avati täismõõdus korvpalliväljak ning avar trenni- ja mänguala, kuhu ainuüksi senises esimeses etapis investeeriti ligi pool miljonit eurot. 

Tiskreoja elurajooni arendava Invego juhi Kristjan-Thor Vähi sõnul ei tea tema, et Eestis oleks mõne uusarenduse juures valminud vingemat spordi- ja mänguväljakut. “Tihtipeale tehakse uusarenduste reklaamimisel spordi- ja mänguväljakutest rääkides suuri sõnu ja näidatakse ilusaid pilte – me tahame teha nii, et ka päriselt oleks elanikel neist kasu ning põhjust uhkust tunda,” kinnitas Vähi. 

Tänaseks on Vähi sõnul täismõõdus korvpalliplatsi, välijõusaali ja venitusala ning põneva laste mänguala väljatöötamise ja projekteerimise, ehitamise ja seadmete soetamise peale pandud hinnanguliselt 450 000 eurot, samas on ees ootamas veel teinegi etapp, millega ehitatakse mänguväljaku territooriumi edasi ning valmib ka elurajooni oma rulapark. 

Tallinna piiril asuva Tiskreoja elurajooni 12 hektarile kerkib terviklik tuleviku elurajoon, kus valmib kokku üle 400 kodu. Elamute juurde on planeeritud majadevaheline park, kilomeetri jagu terviseradasid, rulapark, korvpalliväljak, suur laste mänguala ning avar õunaaed. Kõik moodsad kortermajad on kolmekorruselised ja igas majas on lift. Korterite vahel on täiendav heliisolatsioon ning enamik kodusid on avara rõdu või terrassiga. 

Invego poolt arendatavat Tiskreoja elurajooni ehitab NOBE (Nordecon Betoon AS) ja arhitektuurse lahenduse on loonud PIN Arhitektid. 

Tulevikku vaatav arhitektuur on üheaegselt ajatu ning trende loov.