Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega.
Kui soovite keelata küpsiste salvestamist teie seadmesse, kohandage palun oma brauseri turvaseadmeid.

Lisainfo
Invego

15. jaanuar 2021

Tiskreoja arendaja: turg on jätkuvalt aktiivne, 200 kodu on müüdud

Tallinna lähiümbruse suurimasse elamuarendusse, Tiskreoja elurajooni osteti sel nädalal 200. kodu. Arendust vedava Invego juhi Kristjan-Thor Vähi sõnul on koroonaviiruse levikust hoolimata uute, eriti looduslähedaste kodude järele nõudlus jätkuvalt kõrge. 

“Jutud kriisist kinnisvaraturul ei leia kinnitust, november lõi kõik müügirekordid ja ka täna on turg väga aktiivne,” selgitas Vähi, kelle sõnul on lühikese ajaga pool algselt plaaneritud 400 kodust müüdud ning praegu saab soetada kodusid tänavu suvel ja sügisel valmivatesse hoonetesse.  

Vähi kirjeldas, et pealinna elanike arv kasvab koroonaviiruse levikust hoolimata ning kuna mitmetele uutele arendustele on tõmmatud pidurit, jääb koduotsijate jaoks valik väiksemaks. “Seega on nõudlus jätkuvalt väga suur, küll aga on ostjatega suheldes joonistunud välja muutus, et uue kodu valikul mängib varasemast veel rohkem rolli selle looduslähedus, terviserajad ning spordi- ja mänguväljakud, mis annavad võimaluse aktiivselt välitingimustes aega veeta,” märkis Vähi. 

Tiskreoja elurajoonis on planeeritust varem müügile jõudnud järjekorras 15. maja. Eelmise aasta lõpus õnnestus Invegol laiendada Tiskreoja elurajooni territooriumit ning teatas, et rajab rajooni lisaks seni plaanitule ambitsioonikale mahule lisaks veel stiilsed ridaelamud 77 perele. 

Tallinna piiril Harku vallas asuvasse Tiskreoja elurajooni kerkib kokku terviklik tuleviku elurajoon kokku ligi 500 koduga. Elamute juurde on planeeritud majadevaheline park, kilomeetri jagu terviseradasid, rulapark, korvpalliväljak, suur laste mänguala ning avar õunaaed.  

Tulevikku vaatav arhitektuur on üheaegselt ajatu ning trende loov.