Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega.
Kui soovite keelata küpsiste salvestamist teie seadmesse, kohandage palun oma brauseri turvaseadeid.

Loe lähemalt
Invego

3. detsember 2018

Invego rajab 45 miljoni eest Tiskresse 400 korteriga tuleviku elurajooni

Kinnisvaraarendaja Invego rajab Rannamõisa tee äärde 400 korteriga uue kaasaegse Tiskreoja elurajooni, investeerides silmapaistvasse arendusse 45 miljonit eurot. 

“Tiskreojast arendame tervikliku tuleviku elukeskkonna, kus kodusid ümbritseb hästi läbimõeldud haljastus, rohkelt vaba aja veetmise ja sportimisvõimalusi ning erinevad teenused,” märkis Invego juhatus esimees Kristjan-Thor Vähi, kelle sõnul rajatakse kokku kuuele hektarile 20 kuni 3-korruselist hoonet, millest esimene valmib 2020. aasta kevadel.  

Elurajooni juurde tulevad kodupood ja kohvik, mugavad co-working ruumid, kogu perele mitmekülgsed vaba aja veetmise ja sportimise võimalused nagu tervisekilomeeter, rulapark, korvpalliväljak ja suur laste mänguala.

“Arenduse maht annab meile võimaluse pakkuda uusi kodusid ruutmeetrihinnaga ka alla kahe tuhande euro, mis hoiab korterite hinnad jõukohased väga paljudele noortele peredele,” rõhutas Vähi, kelle kinnitusel algavad uute kahetoaliste korterite hinnad juba 99 000 eurost, kolmetoaliste hinnad 124 000 ja neljatoaliste hinnad 149 000 eurost. 

“Tegu on terviklahendusega, kus kõik eluks vajalik on käe-jala juures, aga samas on kiire ühendus tänu suvel valminud Haabersti vidauktile igas suunas ja näiteks Vabaduse väljak on vaid veerandtunnise autosõidu kaugusel,” ütles Invego juht Kristjan-Thor Vähi. Uus elurajoon kerkib 2,5 kilomeetri kaugusele Rocca al Marest. Järgmisel aastal rajatakse Rannamõisa teele 4-realine autotee koos uue ringteega, mis võimaldab uude Tiskreoja elurajooni Rannamõisa teelt otse mugava ligipääsu. 

Täpsemat infot loodava elurajooni kohta leiab aadressilt tiskreoja.ee. Invego on üks aktiivsemaid Tallinna ja lähiümbruse kinnisvaraarendajaid, mis viimaste aastate jooksul on edukalt rajanud Novamaja projekti Kalamajas, Pähkli kodu projekti Tabasalus ja Vana-Peetri elurajooni Peetri alevikus. 

Tulevikku vaatav arhitektuur on üheaegselt ajatu ning trende loov.