Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega.
Kui soovite keelata küpsiste salvestamist teie seadmesse, kohandage palun oma brauseri turvaseadmeid.

Lisainfo
Invego

21. detsember 2023

Esimesed poolsada pere kolivad Uus-Järveküla elurajooni

Kolmandik ligi 50 miljonit eurot maksva minevast, enam kui 200 ridaelamu ja paarismajaga Uus-Järvekülas elurajoonist on valmis, poolsada pere kolib lähiajal uutesse kodudesse ja ka tänasel koduotsijal on esmakordselt võimalus uude ridamaja koju kasvõi hommepäev sisse kolida.

Invego juhi Kristjan-Thor Vähi sõnul otsustas ettevõte ehitada uusi kodusid valmis väikese varuga. “Esimest korda viimase tosina aasta jooksul on olukord, kus ridaelamu kodu ei pea ostma paberilt, vaid saab täiesti valmis majades endale sobilikus viimistluses kodu kohapeal välja valida,” rääkis Vähi.

“Uus-Järveküla on terviklik elurajoon peredele, kes soovivad elada looduse keskel, linna vahetus läheduses ja eelistavad kortermajade pakutavaga võrreldes suuremat privaatsust.,” sõnas Invego arenduste juht ning lisas, et kõigil kodudel on aiad ning suured terrassid. Uus-Järvekülas on jalutuskäigu kaugusel poed, kool ja lasteaiad ning linna viivad head ühendused nii ühistranspordi kui autoga.

Uus-Järveküla elurajooni arendab Invego koostöös EfTEN Capitali kinnisvara fondiga EfTEN United Property Fund. Uus-Järveküla projekteeris PIN Arhitektid ja ehitustööde eest vastutab NOBE.

Tulevikku vaatav arhitektuur on üheaegselt ajatu ning trende loov.