Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega.
Kui soovite keelata küpsiste salvestamist teie seadmesse, kohandage palun oma brauseri turvaseadmeid.

Lisainfo
Invego

2. aprill 2023

Algas enam kui 40 miljonit maksva Uus-Järveküla elurajooni ehitus

Invego tellimusel alustas NOBE Rae vallas asuva Uus-Järveküla elurajooni ehitusega, mille tulemusena valmib järgmise aasta lõpuks üle 150 uue ridaelamu ja paarismaja kodu. Arendusprojekti maht on kokku üle 40 miljoni euro.

„Saime ehitusloa vabariigi aastapäeva paiku viimaks kätte. Tänase seisuga on kopp maasse löödud ja kümnete oma uue kodu valmimist ootavate inimeste soov on järgmisel aastal täitumas,“ sõnas Uus-Järvekülat arendava Invego juht Kristjan-Thor Vähi viidates, et juba üle 50 kodu on tänaseks broneeritud.

Vähi hindas inimeste huvi uue kodu ostmise vastu jätkuvalt kõrgeks. „Tõsi, buumiaegset müüki me viimasel poolel aastal teinud ei ole, kuid samas toimuvad tehingud meie Luccaranna, Tiskreoja ja Uus-Järveküla kodudega pidevalt. Investeerimishuvilisi hetkel ei paista, aga oma kodu ostmine on endiselt au sees,“ kinnitas Vähi.

Uus-Järveküla elurajooni arendab Invego koostöös EfTEN Capitali kinnisvara fondiga EfTEN United Property Fund. Projekteerib PIN Arhitektid. NOBE on Invegole varem olnud hea partner ka Tiskreoja, Tabasalu Kodu ja Luccaranna elurajoonide ehitamisel. Uus-Järvekülasse rajatakse kokku 149 ridaelamukodu ja 16 paarismajakodu, millest esimesed valmivad järgmise aasta lõpuks.

Tulevikku vaatav arhitektuur on üheaegselt ajatu ning trende loov.