Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega.
Kui soovite keelata küpsiste salvestamist teie seadmesse, kohandage palun oma brauseri turvaseadmeid.

Lisainfo
Invego

25. jaanuar 2021

16 miljoni eest kodusid: Tabasalu südamesse kerkiv elukvartal sai nurgakivi

Tallinna lähinaabruses, Tabasalus sai nurgakivi 16 miljonit eurot maksev 102 koduga Tabasalu Kodu elukvartal. 

Invego juhi Kristjan-Thor Vähi sõnul edeneb arendus väga kiires tempos, kuna inimesed hindavad Tabasalu juba valmis elukeskkonnana kõrgelt. “Paljud ostjad elavad ka täna Tabasalus või selle lähistel ning nende valik on olnud väga teadlik ja kindel,” selgitas Vähi. 

Tabasalu südamesse kerkiva uusarenduse vastu on huvi suur, kuna tegemist on esimese omalaadsega mitmekümne aasta jooksul. “Tänaseks on ligi pooled kodudest endale omaniku leidnud ja esimesed pered saavad juba suve lõpus sisse kolida,” rääkis Vähi. 

Tabasalus valmiva riigigümnaasiumi ja moodsa hariduslinnaku naabrusesse kerkivasse Tabasalu Kodu kvartalisse rajatakse kokku neli ridaelamut ja neli kortermaja, kus on palju just suuremaid, peredele sobivaid 3-5 toalisi kodusid. 

Korterid ja ridaelamud on läbimõeldud planeeringutega, ilmakaarte suhtes hästi asetsevad, suurte klaaspindadega ja väga valgusküllased. Ridaelamutes on kuus boksi läbi kahe korruse ning kõikides 3- ja 4-korruselistes kortermajades on liftid. Samuti on pea kõigil kodudel suur rõdu või terrass. Elamukompleksi rajatakse lastele oma mõnus mänguväljak. 

Invego poolt arendatavad Tabasalu Kodu hooned on projekteerinud PIN Arhitektid ning neid ehitab NOBE (Nordecon Betoon AS). 

Tulevikku vaatav arhitektuur on üheaegselt ajatu ning trende loov.