INVEGO OÜ Toom-Rüütli 4-3a, 10130 Tallinn, Estonia info@invego.ee

Kõrghaljastusega eksklusiivsed kinnistud uues elamurajoonis Pringi külas Viimsis. Looduslikult kaunis mereäärses männimetsas on rajatud privaatsed kõrghaljastusega krundid ning ehitatud välja teed ja taristud. Müüa krunt või „võtmed kätte“ maja vastavalt kliendi soovile.

Müüa viimased krundid:
Vardi tee 29

Kinnistud müügis

> www.tiskreoja.ee

Tiskreoja on uus arendus Rannamõisa tee ääres, kuhu rajatakse elurajoon mis loob uue tuleviku standardi. Tiskreoja on viimse detailini läbi mõeldud 7,7 ha suurune tervik, kuhu on planeeritud korterelamud ja ridaelamud 400-le perele. Esimesed kodud valmivad 2020. aasta sügisel.

Müügis

> www.vabadusepenthouse.ee

Unikaalsed penthousid Tallinnas, Vabaduse väljakul väärika ajalooga majas. Ruumikad terrassid ja lummavad vaated vanalinnale ja merele. Ainulaadne asukoht südalinna elu armastavale inimesele.

Müügis

> www.ringtee.ee

Tööstuspark Tallinna RINGTEE ääres Rae vallas. Arendus on osa Rebasepõllu tööstuspargist, kus asub ka uus Maxima Eesti logistikakeskus. Tööstuspark asub logistiliselt väga heas asukohas, kust on ühendus kõikide suuremate teedega. 38 ha suurune ala koosneb 6 kinnistust, kuhu on võimalik ehitada 16 hoonet. Teed, trassid ja tehnorajatised on valmis. Müüa kinnistu või „võtmed kätte“ hoone vastavalt kliendi soovile.

Valmis, kinnistud müügis

> www.vilmsi7.ee

1913. aastast pärit muinsuskaitse all olev klassikaline väike kortermaja Kadriorus. Kolmekorruselise kivist sokliga puust elumaja taastamise käigus rajatakse sinna kaheksa ajaloolise hõnguga, kuid tänapäevastele tingimustele vastavat hubast korterit. Korterid on erineva suurusega (47-130 m²). Paljudes korterites on taastatud vanad parkettpõrandad, uksed ja töökorras uhked pottahjud. 4 korteri juurde kuulub omaette privaatne õueala. Maja hoovis asuvad panipaigad ja parkimiskohad.

Müügis

Avar ja valgusküllane büroopind WTCT keskuses, Ahtri 12. Bürooruumid on läbi kahe
korruse (4. ja 5. korrus), pindalaga 673,3 m², mida on võimalik jagada väiksemateks eraldi bürooruumideks. Ruumid on renoveeritud 2015. aastal. Büroopinnale on sissepääs Ahtri 10 majast ning otse Ahtri 8 parkimismajast. Hea ligipääs ja head parkimisvõimalused. Sõlmitud on kasutuskord. Kujunda endale unistuste büroo!
Link kuulutusele

Müügis

> www.novamaja.ee

Uue elu- ja ärihoone arendus Kalamajas, vanalinna piiril. Kahest hoonest koosneva terviklahenduse autoriks on arhitekt Martin Aunin. Enamus kortereid saavad rõdud ja kaunid Toompea või merevaated. Korterelamud on valmis.

Projekt valmis, müüdud

> www.trummi25.ee

Nõmmel, Trummi tänavale on projekteeritud arhitekt Janno Põldme uus kolmekorruseline luksuslik hoone. Unikaalses asukohas, Glehni pargi serval, paiknev maja on ümbritsetud kõrghaljastuse ja rohelusega ning otseses mõttes piirneb suusarajaga. Hoone teisele ja kolmandale korrusele tulevad 1-4 toalised lummavate vaadetega ning avarate terrassidega külaliskorterid, hoone esimesele korrusele äripinnad.

Projekteerimisel

> www.pahklikodu.ee

Tabasalus asuv kolmest ridaelamust koosnev elurajooni arendus. Looduskaunis asukohas Tabasalu keskuses asuvasse uude elukeskkonda on planeeritud 24 innovaatilist ja kvaliteetset kodu. Kõik kodud on omaniku leidnud.

Projekt valmis, müüdud

> www.tiskremaja.ee

Uus A-klassi ärihoone arendus Tiskres Rannamõisa tee ääres. Eesti tipparhitekt Martin Aunini poolt projekteeritud kvaliteetne ärihoone annab piirkonna inimestele võimaluse loobuda ummikutest ning rentida endale kontor kodu lähedale. Hoone on valmis.

Büroohoone valmis ja avatud

> www.pronksi3.ee

Elu- ja ärihoone Tallinna kesklinna südames Pronksi tänaval. 1938. aastal ehitatud hoone renoveeritakse täielikult 2015. aasta lõpuks. Renoveerimise eesmärk on vanale halvas seisukorras olnud majale uue kvaliteetse arhitektuuri ning elukeskkonna koosluse läbi uue elu andmine. Maja siselahendustes rõhutatakse eestiaegseid väärtusi ja kestvaid läbimõeldud lahendusi.

Projekt valmis, müüdud

> www.vanapeetri.ee

Tipparhitektuuriga elurajooni arendus Ülemiste järve ääres Peetri külas. Kesklinnast lühikese autosõidu kaugusel 5 ha suurusele alale on planeeritud ridaelamud ja korterelamud 132 perele. Kodud on valmis.

Projekt valmis, müüdud

Uus müügisalong-kontor-ladu komplekslahendust pakkuv stockoffice´i arendus Tiskres. Rannamõisa tee ääres asuv hoone on hästi nähtav ning ligipääsetav. Rentida välja erinevad pinnad suuruses 150-350 m².

Projekteerimisel

> www.luccakodu.ee

Mereäärne Lucca Kodu elurajoon Tiskres. Tunnustatud arhitektide Martin Aunini ja Pia Tasa projekteeritud terviklik elukeskkond koosneb kaheksast kvaliteetsest A-energiaklassi eramajast, mille märksõnad on energiasäästlik, kaasaaegne ja ajatu.

Projekt valmis, müüdud

Elurajooni arendus Saue vallas Alliku külas. Linna vahetus läheduses Veskimöldre kõrval asuv elurajoon hõlmab endas 4ha suurust maa-ala 12 eramu, 3 paarismaja ja 5 ridaelamuga. Arendus on müügis kas tervikuna või kruntidena.

Müüdud

Elurajooni arendus Ülemiste järve taga armastatud Järvekülas Rae vallas. 1,2 ha suurusele alale luuakse 6 ridaelamust koosnev elukeskkond 22 uue koduga. Projekt on taristute projekteerimise faasis.

Müüdud

Kahest hoonest koosnev bürookompleks brutopinnaga 5000 m². Ehitustööde käigus rekonstrueeritakse vana paekivihoone, mille kõrvale tuleb pilkupüüdev uus ehitis. Hooned valmivad 2020. aasta alguses.

Ehitamisel

Mereäärne ilusate vaadetega terviklik elamurajoon mis hõlmab ridaelamuid ja kolme sorti kortermajasid.

Projekteerimisel

INVEGO OÜ Toom-Rüütli 4-3a, 10130 Tallinn, Estonia info@invego.ee, +372 5110340