INVEGO OÜ Staapli 10, Tallinn, Estonia info@invego.ee

> www.volta1.ee

Volta 1 kinnistu sisemuses asuv paekivihoone renoveeritakse moodsateks loft-tüüpi büroodeks ja unikaalseteks avarateks teeninduspindadeks vastavalt üürniku vajadustele. Tänavaäärses hoones leiavad uue kodu näiteks loovettevõtted, stuudiod ja teenindusettevõtted, samuti saab avaraid ruume kasutada laopinna või kergtootmise jaoks.

projekteerimisel

> www.luccaranna.ee

Luccarannal on oma kindel suhtumine ja olemus. Merele avatud kodud võimaldavad ainulaadsest keskkonnast võtta maksimumi. Piknik kodurannas, supi-lauaga päikeseloojangu nautimine või suvine suplus – see ei ole nüüdseks ainult väheste privileeg. Kogu elamurajooni ühendab ainulaadne lineaarpark, mille keskmeks on kergliiklustee. Hoonete paigutamisel ja ala planeerimisel oleme eriliselt tähelepanu pööranud privaatse ning avalik ruumi eraldamisele.  Kokku loome 11 kolmikvillat ja 16 väike-kortermaja. Esimesed kodud valmivad 2022. a suvel.

Müügis

> www.tabasalukodu.ee

Tabasalu Kodu kompleks loob üle pika aja uued kaasaegsed korterid ja ridaelamud otse Tabasalu südamesse. Kokku valmib detailideni viimistletud uues arenduses neli ridaelamut ja neli kortermaja kokku ligi saja stiilse koduga. Esimesed majad valmivad 2021. a suvel. 

Müügis

> www.tiskreoja.ee

Tiskreoja on uus arendus Rannamõisa tee ääres, kuhu rajatakse elurajoon mis loob uue tuleviku standardi. Tiskreoja on viimse detailini läbi mõeldud 7,7 ha suurune tervik, kuhu on planeeritud korterelamud ja ridaelamud 400-le perele. Esimesed kodud valmivad 2020. aasta sügisel.

Müügis

> www.vabadusepenthouse.ee

Unikaalsed penthousid Tallinnas, Vabaduse väljakul väärika ajalooga majas. Ruumikad terrassid ja lummavad vaated vanalinnale ja merele. Ainulaadne asukoht südalinna elu armastavale inimesele.

Müügis

> www.vilmsi7.ee

1913. aastast pärit muinsuskaitse all olev klassikaline väike kortermaja Kadriorus. Kolmekorruselise kivist sokliga puust elumaja taastamise käigus rajatakse sinna kaheksa ajaloolise hõnguga, kuid tänapäevastele tingimustele vastavat hubast korterit. Korterid on erineva suurusega (47-130 m²). Paljudes korterites on taastatud vanad parkettpõrandad, uksed ja töökorras uhked pottahjud. 4 korteri juurde kuulub omaette privaatne õueala. Maja hoovis asuvad panipaigad ja parkimiskohad.

Projekt valmis, müüdud

Kahest hoonest koosnev bürookompleks brutopinnaga 5000 m². Ehitustööde käigus rekonstrueeriti vana paekivihoone. Hoone on valmis.

Projekt valmis

Kahest hoonest koosnev bürookompleks brutopinnaga 5000 m². Ehitustööde käigus ehitati vana paekivihoone kõrvale pilkupüüdev uus ehitis. Hoone on valmis.

Projekt valmis

Kõrghaljastusega eksklusiivsed kinnistud uues elamurajoonis Pringi külas Viimsis. Looduslikult kaunis mereäärses männimetsas on rajatud privaatsed kõrghaljastusega krundid ning ehitatud välja teed ja taristud. Müüa krunt või „võtmed kätte“ maja vastavalt kliendi soovile.

Müüdud

Avar ja valgusküllane büroopind WTCT keskuses, Ahtri 12. Bürooruumid on läbi kahe
korruse (4. ja 5. korrus), pindalaga 673,3 m², mida on võimalik jagada väiksemateks eraldi bürooruumideks. Ruumid on renoveeritud 2015. aastal. Büroopinnale on sissepääs Ahtri 10 majast ning otse Ahtri 8 parkimismajast. Hea ligipääs ja head parkimisvõimalused. Sõlmitud on kasutuskord. Kujunda endale unistuste büroo!
Link kuulutusele

Müügis

> www.pahklikodu.ee

Tabasalus asuv kolmest ridaelamust koosnev elurajooni arendus. Looduskaunis asukohas Tabasalu keskuses asuvasse uude elukeskkonda on planeeritud 24 innovaatilist ja kvaliteetset kodu. Kõik kodud on omaniku leidnud.

Projekt valmis, müüdud

> www.vanapeetri.ee

Tipparhitektuuriga elurajooni arendus Ülemiste järve ääres Peetri külas. Kesklinnast lühikese autosõidu kaugusel 5 ha suurusele alale on planeeritud ridaelamud ja korterelamud 132 perele. Kodud on valmis.

Projekt valmis, müüdud

> www.novamaja.ee

Uue elu- ja ärihoone arendus Kalamajas, vanalinna piiril. Kahest hoonest koosneva terviklahenduse autoriks on arhitekt Martin Aunin. Enamus kortereid saavad rõdud ja kaunid Toompea või merevaated. Korterelamud on valmis.

Projekt valmis, müüdud

> www.tiskremaja.ee

Uus A-klassi ärihoone arendus Tiskres Rannamõisa tee ääres. Eesti tipparhitekt Martin Aunini poolt projekteeritud kvaliteetne ärihoone annab piirkonna inimestele võimaluse loobuda ummikutest ning rentida endale kontor kodu lähedale. Hoone on valmis.

Büroohoone valmis ja avatud

> www.pronksi3.ee

Elu- ja ärihoone Tallinna kesklinna südames Pronksi tänaval. 1938. aastal ehitatud hoone renoveeritakse täielikult 2015. aasta lõpuks. Renoveerimise eesmärk on vanale halvas seisukorras olnud majale uue kvaliteetse arhitektuuri ning elukeskkonna koosluse läbi uue elu andmine. Maja siselahendustes rõhutatakse eestiaegseid väärtusi ja kestvaid läbimõeldud lahendusi.

Projekt valmis, müüdud

> www.ringtee.ee

Tööstuspark Tallinna RINGTEE ääres Rae vallas. Arendus on osa Rebasepõllu tööstuspargist, kus asub ka uus Maxima Eesti logistikakeskus. Tööstuspark asub logistiliselt väga heas asukohas, kust on ühendus kõikide suuremate teedega. 38 ha suurune ala koosneb 6 kinnistust, kuhu on võimalik ehitada 16 hoonet. Teed, trassid ja tehnorajatised on valmis. Müüa kinnistu või „võtmed kätte“ hoone vastavalt kliendi soovile.

Valmis, kinnistud müügis

> www.luccakodu.ee

Mereäärne Lucca Kodu elurajoon Tiskres. Tunnustatud arhitektide Martin Aunini ja Pia Tasa projekteeritud terviklik elukeskkond koosneb kaheksast kvaliteetsest A-energiaklassi eramajast, mille märksõnad on energiasäästlik, kaasaaegne ja ajatu.

Projekt valmis, müüdud

Uus müügisalong-kontor-ladu komplekslahendust pakkuv stockoffice´i arendus Tiskres. Rannamõisa tee ääres asuv hoone on hästi nähtav ning ligipääsetav. Rentida välja erinevad pinnad suuruses 150-350 m².

Projekteerimisel

Nõmmel, Trummi tänavale on projekteeritud arhitekt Janno Põldme uus kolmekorruseline luksuslik hoone. Unikaalses asukohas, Glehni pargi serval, paiknev maja on ümbritsetud kõrghaljastuse ja rohelusega ning otseses mõttes piirneb suusarajaga. Hoone teisele ja kolmandale korrusele tulevad 1-4 toalised lummavate vaadetega ning avarate terrassidega külaliskorterid, hoone esimesele korrusele äripinnad.

Projekteerimisel

Elurajooni arendus Saue vallas Alliku külas. Linna vahetus läheduses Veskimöldre kõrval asuv elurajoon hõlmab endas 4ha suurust maa-ala 12 eramu, 3 paarismaja ja 5 ridaelamuga. Arendus on müügis kas tervikuna või kruntidena.

Müüdud

Elurajooni arendus Ülemiste järve taga armastatud Järvekülas Rae vallas. 1,2 ha suurusele alale luuakse 6 ridaelamust koosnev elukeskkond 22 uue koduga. Projekt on taristute projekteerimise faasis.

Müüdud

INVEGO OÜ Staapli 10, Tallinn, Estonia info@invego.ee, +372 5110340